FQAF34N25
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQAF34N25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FQAF34N25
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 21.7A TO-3PF
Fitxak: FQAF34N25.pdf
  • Mezua
FQAF34N25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FQAF34N25 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 250V 21.7A TO-3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6110 pcs Datuen fitxa FQAF34N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 10.9A, 10V
Power Dissipation (Max) 100W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua SC-94 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2750pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 21.7A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-3PF
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 21.7A (Tc)