FOD3150TSR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD3150TSR2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FOD3150TSR2
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
Fitxak: FOD3150TSR2.pdf
  • Mezua
FOD3150TSR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FOD3150TSR2 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4282 pcs Datuen fitxa FOD3150TSR2.pdf
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 30 V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.5V Teknologia Optical Coupling
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SMD Series -
Igoeraren / Fall Time (tipoa) 60ns, 60ns Pulse Width Distortion (Max) 300ns
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SMD, Gull Wing Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 1.5A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel 8-SMD Oraina - Gehienezko irteera 1.5A
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1A, 1A Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 25mA
Modu arrunta Transient Inmunity (Min) 20kV/µs Homologazioak UL