FGD2N40L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGD2N40L
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 400V 7A 29W DPAK
Fitxak: FGD2N40L.pdf
  • Mezua
FGD2N40Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGD2N40L fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 400V 7A 29W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3664 pcs Datuen fitxa FGD2N40L.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 400V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.6V @ 2.4V, 2.5A
Probako egoera 300V, 2.5A, 51 Ohm, 4V Td (on / off) @ 25 ° C 47ns/650ns
Energia aldatzea - Hornitzaileen gailuen paketea D-Pak
Series - Energia - Max 29W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Beste izenak FGD2N40LTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Logic
IGBT motakoa - Gate Charge 11nC
Deskribapen zehatza IGBT 400V 7A 29W Surface Mount D-Pak Oraina - Pulsed Collector (Icm) 29A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 7A Oinarriaren zati kopurua FGD2N40
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FGD07TCM100
FGD07TCM100
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM
Stockean: 218 pcs
Deskarga:
RFQ
FGD3040G2-F085
FGD3040G2-F085
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IGBT 400V 41A 150W DPAK