FGA40N65SMD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FGA40N65SMD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA40N65SMD
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 80A 349W TO3P
Fitxak: FGA40N65SMD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
450 pcs
  • Mezua
FGA40N65SMDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA40N65SMD fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IGBT 650V 80A 349W TO3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41647 pcs Datuen fitxa FGA40N65SMD.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 40A
Probako egoera 400V, 40A, 6 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 12ns/92ns
Energia aldatzea 820µJ (on), 260µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PN
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 42ns
Energia - Max 349W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Beste izenak FGA40N65SMD-ND
FGA40N65SMDFS
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Field Stop
Gate Charge 119nC Deskribapen zehatza IGBT Field Stop 650V 80A 349W Through Hole TO-3PN
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A