FFB20U60STM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FFB20U60STM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFB20U60STM
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 20A TO263
Fitxak: FFB20U60STM.pdf
  • Mezua
FFB20U60STMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFB20U60STM fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 20A TO263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4634 pcs Datuen fitxa FFB20U60STM.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.2V @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 90ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 20A Surface Mount D²PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 600V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A