FFAF10U170STU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFAF10U170STU
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1.7KV 10A TO3PF
Fitxak: FFAF10U170STU.pdf
  • Mezua
FFAF10U170STUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFAF10U170STU fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 1.7KV 10A TO3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6082 pcs Datuen fitxa FFAF10U170STU.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.2V @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1700V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF-2L Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 140ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-3PF Variant, 2 Leads
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 1700V 10A Through Hole TO-3PF-2L
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 1700V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A