FDPF20N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF20N50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDPF20N50
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 20A TO-220F
Fitxak: FDPF20N50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FDPF20N50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDPF20N50 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 500V 20A TO-220F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25891 pcs Datuen fitxa FDPF20N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220F
Series UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 38.5W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3120pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 59.5nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 20A (Tc) 38.5W (Tc) Through Hole TO-220F
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)