FDP8D5N10C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDP8D5N10C
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena FET ENGR DEV-NOT REL
Fitxak: FDP8D5N10C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
FDP8D5N10Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDP8D5N10C fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena FET ENGR DEV-NOT REL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 33210 pcs Datuen fitxa FDP8D5N10C.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 130µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 76A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.4W (Ta), 107W (Tc) Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status Lead free Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2475pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 76A (Tc) 2.4W (Ta), 107W (Tc) Through Hole TO-220-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)