FDN028N20
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDN028N20
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 20V 6.1A SOT23-3
Fitxak: FDN028N20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
FDN028N20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDN028N20 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 20V 6.1A SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186528 pcs Datuen fitxa FDN028N20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SuperSOT-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 5.2A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 1.5W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak FDN028N20OSCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 600pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V
Deskribapen zehatza N-Channel 20V 6.1A (Tc) 1.5W (Tc) Surface Mount SuperSOT-3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 6.1A (Tc)