FDMS86202ET120
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS86202ET120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMS86202ET120
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 120V POWER56
Fitxak: FDMS86202ET120.pdf
  • Mezua
FDMS86202ET120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMS86202ET120 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 120V POWER56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40273 pcs Datuen fitxa FDMS86202ET120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea Power56
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.2 mOhm @ 13.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN Beste izenak FDMS86202ET120TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4585pF @ 60V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 120V
Deskribapen zehatza N-Channel 120V 13.5A (Ta), 102A (Tc) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Surface Mount Power56 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 13.5A (Ta), 102A (Tc)