FDMS5360L-F085
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMS5360L-F085 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDMS5360L-F085
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A POWER56
Fitxak: FDMS5360L-F085.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FDMS5360L-F085ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDMS5360L-F085 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 60A POWER56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136680 pcs Datuen fitxa FDMS5360L-F085.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea Power56
Series Automotive, AEC-Q101, PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 60A, 10V
Power Dissipation (Max) 150W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerTDFN Beste izenak FDMS5360L-F085TR
FDMS5360L_F085
FDMS5360L_F085TR
FDMS5360L_F085TR-ND
FDMS5360LF085
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3695pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 60A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount Power56 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)