FDL100N50F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDL100N50F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDL100N50F
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 100A TO-264
Fitxak: FDL100N50F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
375 pcs
  • Mezua
FDL100N50Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDL100N50F fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 500V 100A TO-264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4734 pcs Datuen fitxa FDL100N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264
Series UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 2500W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 238nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 100A (Tc) 2500W (Tc) Through Hole TO-264
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)