FDH27N50
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDH27N50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDH27N50
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 27A TO-247
Fitxak: FDH27N50.pdf
  • Mezua
FDH27N50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDH27N50 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 500V 27A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6254 pcs Datuen fitxa FDH27N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 13.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 450W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3550pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 67nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 27A (Tc) 450W (Tc) Through Hole TO-247
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 27A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDH300A
FDH300A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35
Stockean: 353052 pcs
Deskarga: FDH300A.pdf
RFQ
FDH055N15A
FDH055N15A
deskribapena: MOSFET N-CH 150V TO-247-3
Stockean: 15687 pcs
Deskarga: FDH055N15A.pdf
RFQ
FDH333
FDH333
Deskarga: FDH333.pdf
FDH038AN08A1
FDH038AN08A1
deskribapena: MOSFET N-CH 75V 80A TO-247
Deskarga: FDH038AN08A1.pdf
FDH300A_T50R
FDH300A_T50R
Deskarga: FDH300A_T50R.pdf
FDH300_T50R
FDH300_T50R
Deskarga: FDH300_T50R.pdf
FDH300
FDH300