FDC6000NZ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDC6000NZ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT
Fitxak: FDC6000NZ.pdf
  • Mezua
FDC6000NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDC6000NZ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6SSOT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3108 pcs Datuen fitxa FDC6000NZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea SuperSOT™-6 FLMP
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 6.5A, 4.5V
Energia - Max 1.2W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SSOT Flat-lead, SuperSOT™-6 FLMP Beste izenak FDC6000NZDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 840pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 4.5V
FET mota 2 N-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 7.3A 1.2W Surface Mount SuperSOT™-6 FLMP
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.3A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FDC602P_F095
FDC602P_F095
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET P-CH 20V 5.5A 6SSOT
Stockean: 6142 pcs
Deskarga: FDC602P_F095.pdf
RFQ
FDC5661N-F085
FDC5661N-F085
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 6-SSOT
Stockean: 532908 pcs
Deskarga: FDC5661N-F085.pdf
RFQ
FDC6000NZ_F077
FDC6000NZ_F077
deskribapena: MOSFET 2N-CH 20V 7.3A 6-SSOP