FDB150N10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB150N10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDB150N10
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 57A D2PAK
Fitxak: FDB150N10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
FDB150N10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDB150N10 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 100V 57A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25221 pcs Datuen fitxa FDB150N10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 49A, 10V
Power Dissipation (Max) 110W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak FDB150N10CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4760pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 69nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 57A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D²PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 57A (Tc)