FDB039N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDB039N06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDB039N06
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK
Fitxak: FDB039N06.pdf
  • Mezua
FDB039N06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDB039N06 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6952 pcs Datuen fitxa FDB039N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263
Series PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.9 mOhm @ 75A, 10V
Power Dissipation (Max) 231W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak FDB039N06TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8235pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 133nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 120A (Tc) 231W (Tc) Surface Mount TO-263 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)