FDA62N28
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA62N28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FDA62N28
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 280V 62A TO-3P
Fitxak: FDA62N28.pdf
  • Mezua
FDA62N28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FDA62N28 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 280V 62A TO-3P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6146 pcs Datuen fitxa FDA62N28.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PN
Series UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 51 mOhm @ 31A, 10V
Power Dissipation (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3, SC-65-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4630pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 280V Deskribapen zehatza N-Channel 280V 62A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-3PN
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 62A (Tc)