FD6M016N03
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD6M016N03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FD6M016N03
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 80A EPM15
Fitxak: FD6M016N03.pdf
  • Mezua
FD6M016N03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FD6M016N03 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET 2N-CH 30V 80A EPM15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3550 pcs Datuen fitxa FD6M016N03.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea EPM15
Series Power-SPM™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6 mOhm @ 40A, 10V
Energia - Max - Packaging Tube
Pakete / kasua EPM15 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 11535pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 295nC @ 10V FET mota 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 80A Through Hole EPM15 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A