FCP290N80
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCP290N80
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 17A TO220
Fitxak: FCP290N80.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
FCP290N80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCP290N80 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 800V 17A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33057 pcs Datuen fitxa FCP290N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.7mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 8.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 212W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3205pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V Deskribapen zehatza N-Channel 800V 17A (Tc) 212W (Tc) Through Hole TO-220
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)