FCP20N60_F080
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FCP20N60_F080
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 20A TO-220
Fitxak: 1.FCP20N60_F080.pdf2.FCP20N60_F080.pdf
  • Mezua
FCP20N60_F080ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FCP20N60_F080 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 600V 20A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3050 pcs Datuen fitxa 1.FCP20N60_F080.pdf2.FCP20N60_F080.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-3
Series SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 208W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3080pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 98nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 20A (Tc) 208W (Tc) Through Hole TO-220-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FCP220N80
FCP220N80
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 800V 23A
Stockean: 10471 pcs
Deskarga: FCP220N80.pdf
RFQ
FCP1913H823G-E4
FCP1913H823G-E4
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 0.082UF 2% 50VDC 1913
Stockean: 5264 pcs
Deskarga: FCP1913H823G-E4.pdf
RFQ
FCP20N60_G
FCP20N60_G
deskribapena: INTEGRATED CIRCUIT
Deskarga:
FCP20N60FS
FCP20N60FS
deskribapena: MOSFET N-CH 600V TO220-3