FAN5240QSC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FAN5240QSC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC CTLR PWM MULTIPHASE 28-QSOP
Fitxak: FAN5240QSC.pdf
  • Mezua
FAN5240QSCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FAN5240QSC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC CTLR PWM MULTIPHASE 28-QSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6528 pcs Datuen fitxa FAN5240QSC.pdf
Tentsioa - Irteera 0.93 V ~ 2 V Tentsioa - Input 6 V ~ 24 V
Hornitzaileen gailuen paketea 28-QSOP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 85°C Irteera kopurua 1