ESD9C3.3ST5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
ESD9C3.3ST5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESD9C3.3ST5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3.3V SOD923
Fitxak: ESD9C3.3ST5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mezua
ESD9C3.3ST5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESD9C3.3ST5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 3.3V SOD923 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2230574 pcs Datuen fitxa ESD9C3.3ST5G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3.3V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-923
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-923 Beste izenak ESD9C3.3ST5GOSTR
ESD9C33ST5G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Edukiera @ maiztasuna 12.8pF @ 1MHz