DM74S20N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DM74S20N
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP
Fitxak: DM74S20N.pdf
  • Mezua
DM74S20Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DM74S20N fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5207 pcs Datuen fitxa DM74S20N.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-PDIP
Series 74S Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 74S20
74S20N
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Sarrera kopurua 4
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 8ns @ 5V, 50pF
Logika mota NAND Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza NAND Gate IC 2 Channel 14-PDIP
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Oinarriaren zati kopurua 74S20