CS5421GDR16
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS5421GDR16
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR BUCK 16SOIC
Fitxak: CS5421GDR16.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CS5421GDR16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS5421GDR16 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG CTRLR BUCK 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3272 pcs Datuen fitxa CS5421GDR16.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 7.8 V ~ 16 V topologia Buck
Rectifier sinkronoa Yes Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC
Series - Serieko interfazeak -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Transistor Driver Irteerako faseak 2
Irteerako konfigurazioa Positive Beste izenak CS5421GDR16OSTR
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Irteera kopurua 2
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 150kHz ~ 750kHz