CS5211EDR14G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CS5211EDR14G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Fitxak: CS5211EDR14G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
CS5211EDR14Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CS5211EDR14G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC REG CTRLR BUCK 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77414 pcs Datuen fitxa CS5211EDR14G.pdf
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 14 V topologia Buck
Rectifier sinkronoa Yes Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series - Serieko interfazeak -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Irteerako mota Transistor Driver Irteerako faseak 1
Irteerako konfigurazioa Positive Beste izenak CS5211EDR14GOSTR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 150kHz ~ 750kHz