BZX85C6V2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C6V2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX85C6V2
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 1W DO41
Fitxak: BZX85C6V2.pdf
  • Mezua
BZX85C6V2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX85C6V2 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 1W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 360893 pcs Datuen fitxa BZX85C6V2.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 4 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 3V Oinarriaren zati kopurua BZX85C6V2
Produktu erlazionatuak
BZX85C62-TR
BZX85C62-TR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 62V 1.3W DO41
Stockean: 2038648 pcs
Deskarga: BZX85C62-TR.pdf
RFQ
BZX85C6V2 A0G
BZX85C6V2 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO204AL
Stockean: 3130829 pcs
Deskarga: BZX85C6V2 A0G.pdf
RFQ
BZX85C5V6_T50A
BZX85C5V6_T50A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 1W DO41
Deskarga: BZX85C5V6_T50A.pdf
BZX85C62-TAP
BZX85C62-TAP
Deskarga: BZX85C62-TAP.pdf
BZX85C6V2_T50R
BZX85C6V2_T50R
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 1W DO41
Deskarga: BZX85C6V2_T50R.pdf
BZX85C6V2-TR
BZX85C6V2-TR
Deskarga: BZX85C6V2-TR.pdf
BZX85C5V6-TR
BZX85C5V6-TR
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 1.3W DO41
Deskarga: BZX85C5V6-TR.pdf
BZX85C6V2-TAP
BZX85C6V2-TAP
Deskarga: BZX85C6V2-TAP.pdf
BZX85C6V2 R0G
BZX85C6V2 R0G
Deskarga: BZX85C6V2 R0G.pdf
BZX85C68-TR
BZX85C68-TR
deskribapena: DIODE ZENER 68V 1.3W DO41
Deskarga: BZX85C68-TR.pdf
BZX85C68-TAP
BZX85C68-TAP
Deskarga: BZX85C68-TAP.pdf
BZX85C6V2-T50A
BZX85C6V2-T50A