BZX85C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX85C18
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 1W DO41
Fitxak: BZX85C18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX85C18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX85C18 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 18V 1W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 349259 pcs Datuen fitxa BZX85C18.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 1W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 12.5V Oinarriaren zati kopurua BZX85C18
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX85C18-T50R
BZX85C18-T50R
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 18V 1W DO41
Stockean: 365489 pcs
Deskarga: BZX85C18-T50R.pdf
RFQ
BZX85C16-TR
BZX85C16-TR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 16V 1.3W DO41
Stockean: 1423401 pcs
Deskarga: BZX85C16-TR.pdf
RFQ
BZX85C16 R0G
BZX85C16 R0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 16V 1.3W DO204AL
Deskarga: BZX85C16 R0G.pdf
BZX85C16
BZX85C16
deskribapena: DIODE ZENER 16V 1W DO41
Deskarga: BZX85C16.pdf
BZX85C18-TAP
BZX85C18-TAP
deskribapena: DIODE ZENER 18V 1.3W DO41
Deskarga: BZX85C18-TAP.pdf
BZX85C16-TAP
BZX85C16-TAP
Deskarga: BZX85C16-TAP.pdf
BZX85C18 R0G
BZX85C18 R0G
deskribapena: DIODE ZENER 18V 1.3W DO204AL
Deskarga: BZX85C18 R0G.pdf
BZX85C18-TR
BZX85C18-TR
Deskarga: BZX85C18-TR.pdf
BZX85C18_S62Z
BZX85C18_S62Z
deskribapena: DIODE ZENER 1W 18V 5% DO-41
Deskarga: BZX85C18_S62Z.pdf
BZX85C16 A0G
BZX85C16 A0G
Deskarga: BZX85C16 A0G.pdf
BZX85C16_T50R
BZX85C16_T50R
Deskarga: BZX85C16_T50R.pdf
BZX85C18-T50A
BZX85C18-T50A