BZX84C8V2LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C8V2LT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C8V2LT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C8V2LT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C8V2LT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C8V2LT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4454 pcs Datuen fitxa BZX84C8V2LT3.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 225mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700nA @ 5V Oinarriaren zati kopurua BZX84C8V2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C8V2LT3G
BZX84C8V2LT3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3