BZX84C7V5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C7V5
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C7V5.pdf2.BZX84C7V5.pdf
  • Mezua
BZX84C7V5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C7V5 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5904 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C7V5.pdf2.BZX84C7V5.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 7.5V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C7V5FSDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 7.5V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 5V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C7V5
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C7V5-7-F
BZX84C7V5-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23-3
Stockean: 2275110 pcs
Deskarga: BZX84C7V5-7-F.pdf
RFQ
BZX84C7V5-E3-08
BZX84C7V5-E3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 2415587 pcs
Deskarga: BZX84C7V5-E3-08.pdf
RFQ
BZX84C75LT3G
BZX84C75LT3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 75V 225MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C75LT3G.pdf
BZX84C75-HE3-18
BZX84C75-HE3-18
Deskarga: BZX84C75-HE3-18.pdf
BZX84C7V5-E3-18
BZX84C7V5-E3-18
Deskarga: BZX84C7V5-E3-18.pdf
BZX84C75-HE3-08
BZX84C75-HE3-08
Deskarga: BZX84C75-HE3-08.pdf
BZX84C7V5 TR
BZX84C7V5 TR
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23
Deskarga: BZX84C7V5 TR.pdf
BZX84C75LT3
BZX84C75LT3
Deskarga: BZX84C75LT3.pdf
BZX84C7V5-7
BZX84C7V5-7
Deskarga: BZX84C7V5-7.pdf
BZX84C75LT1
BZX84C75LT1
Deskarga: BZX84C75LT1.pdf
BZX84C75LT1G
BZX84C75LT1G
Deskarga: BZX84C75LT1G.pdf
BZX84C7V5 RFG
BZX84C7V5 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23