BZX84C6V8
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C6V8
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C6V8.pdf2.BZX84C6V8.pdf
  • Mezua
BZX84C6V8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C6V8 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4235 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C6V8.pdf2.BZX84C6V8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C6V8FSCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 4V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C6V8
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C6V8-7-F
BZX84C6V8-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23-3
Stockean: 2978043 pcs
Deskarga: BZX84C6V8-7-F.pdf
RFQ
BZX84C6V2_D87Z
BZX84C6V2_D87Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 350MW SOT23-3
Stockean: 3064 pcs
Deskarga: BZX84C6V2_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C6V2TS-7-F
BZX84C6V2TS-7-F
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 6.2V SOT363
Deskarga: BZX84C6V2TS-7-F.pdf
BZX84C6V2W-7-F
BZX84C6V2W-7-F
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323
Deskarga: BZX84C6V2W-7-F.pdf
BZX84C6V8 RFG
BZX84C6V8 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C6V8 RFG.pdf
BZX84C6V8-E3-18
BZX84C6V8-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX84C6V8-E3-18.pdf
BZX84C6V8-7
BZX84C6V8-7
Deskarga: BZX84C6V8-7.pdf
BZX84C6V2W-TP
BZX84C6V2W-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
Deskarga: BZX84C6V2W-TP.pdf
BZX84C6V2W-7
BZX84C6V2W-7
Deskarga: BZX84C6V2W-7.pdf
BZX84C6V8 TR
BZX84C6V8 TR
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23
Deskarga: BZX84C6V8 TR.pdf
BZX84C6V8-E3-08
BZX84C6V8-E3-08