BZX84C6V2LT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C6V2LT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C6V2LT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C6V2LT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C6V2LT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C6V2LT3 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2808 pcs Datuen fitxa BZX84C6V2LT3.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 225mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 4V Oinarriaren zati kopurua BZX84C6V2