BZX84C5V1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C5V1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C5V1.pdf2.BZX84C5V1.pdf
  • Mezua
BZX84C5V1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C5V1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3892 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C5V1.pdf2.BZX84C5V1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C5V1FSCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 60 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.1V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 2V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C5V1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C56LT1
BZX84C56LT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 56V 225MW SOT23-3
Stockean: 2752 pcs
Deskarga: BZX84C56LT1.pdf
RFQ
BZX84C5V1-E3-18
BZX84C5V1-E3-18
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Stockean: 3108699 pcs
Deskarga: BZX84C5V1-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C5V1 RFG
BZX84C5V1 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23
Deskarga: BZX84C5V1 RFG.pdf
BZX84C56-HE3-08
BZX84C56-HE3-08
deskribapena: DIODE ZENER 56V 300MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C56-HE3-08.pdf
BZX84C56LT1G
BZX84C56LT1G
Deskarga: BZX84C56LT1G.pdf
BZX84C5V1-7-F
BZX84C5V1-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: BZX84C5V1-7-F.pdf
BZX84C5V1-E3-08
BZX84C5V1-E3-08