BZX84C39LT3
ON SemiconductorON Semiconductor
BZX84C39LT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C39LT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 39V 225MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C39LT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C39LT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C39LT3 fabrikatzailea ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 39V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4709 pcs Datuen fitxa BZX84C39LT3.pdf
Tentsioa - isolamendua 130 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3 (TO-236)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 225mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia BZX84C39LT3
Inpedantzia (Max) (Zzt) 39V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 225mW ±5% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Diode konfigurazioa 50nA @ 27.3V
deskribapena DIODE ZENER 39V 225MW SOT23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA