BZX84C22
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C22
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3
Fitxak: 1.BZX84C22.pdf2.BZX84C22.pdf
  • Mezua
BZX84C22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C22 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 22V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6695 pcs Datuen fitxa 1.BZX84C22.pdf2.BZX84C22.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 22V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C22-ND
BZX84C22FSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 55 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 22V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 15.4V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C22
Produktu erlazionatuak
BZX84C20_L99Z
BZX84C20_L99Z
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 350MW 20V 5% SOT-23
Stockean: 6117 pcs
Deskarga: BZX84C20_L99Z.pdf
RFQ
BZX84C22 RFG
BZX84C22 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Stockean: 2625786 pcs
Deskarga: BZX84C22 RFG.pdf
RFQ
BZX84C22-7-F
BZX84C22-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C22-7-F.pdf
BZX84C20TS-7-F
BZX84C20TS-7-F
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 20V SOT363
Deskarga: BZX84C20TS-7-F.pdf
BZX84C20VLFHT116
BZX84C20VLFHT116
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Deskarga: BZX84C20VLFHT116.pdf
BZX84C22-E3-08
BZX84C22-E3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX84C22-E3-08.pdf
BZX84C22-E3-18
BZX84C22-E3-18