BZX84C18LT3
ON SemiconductorON Semiconductor
BZX84C18LT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C18LT3
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C18LT3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BZX84C18LT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C18LT3 fabrikatzailea ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5514 pcs Datuen fitxa BZX84C18LT3.pdf
Tentsioa - isolamendua 45 Ohm Tentsioa - Tasa SOT-23-3 (TO-236)
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 225mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia BZX84C18LT3
Inpedantzia (Max) (Zzt) 18V Zabaldutako deskribapena Zener Diode 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±6% Diode konfigurazioa 50nA @ 12.6V
deskribapena DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 900mV @ 10mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C18ET1
BZX84C18ET1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
Stockean: 4469 pcs
Deskarga: BZX84C18ET1.pdf
RFQ
BZX84C18ET3
BZX84C18ET3
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
Stockean: 4161 pcs
Deskarga: BZX84C18ET3.pdf
RFQ
BZX84C18LT3G
BZX84C18LT3G