BZX84B5V6LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84B5V6LT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84B5V6LT1G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3
Fitxak: BZX84B5V6LT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84B5V6LT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84B5V6LT1G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2411614 pcs Datuen fitxa BZX84B5V6LT1G.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 (TO-236)
Series - Energia - Max 225mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84B5V6LT1GOSTR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 225mW ±2% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 2V