BZX79C9V1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C9V1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX79C9V1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Fitxak: BZX79C9V1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX79C9V1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX79C9V1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 742443 pcs Datuen fitxa BZX79C9V1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 100mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 6V Oinarriaren zati kopurua BZX79C9V1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84-A11,215
BZX84-A11,215
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 11V 250MW SOT23
Stockean: 746444 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Stockean: 608035 pcs
Deskarga:
RFQ
BZX79C9V1 A0G
BZX79C9V1 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Deskarga: BZX79C9V1 A0G.pdf
BZX79C9V1-T50A
BZX79C9V1-T50A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: BZX79C9V1-T50A.pdf
BZX79C8V2
BZX79C8V2
deskribapena: DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
Deskarga: BZX79C8V2.pdf
BZX79C8V2 A0G
BZX79C8V2 A0G
Deskarga: BZX79C8V2 A0G.pdf
BZX79C8V2_T50R
BZX79C8V2_T50R
Deskarga: BZX79C8V2_T50R.pdf
BZX79C8V2-T50A
BZX79C8V2-T50A
Deskarga: BZX79C8V2-T50A.pdf
BZX79C9V1_T50R
BZX79C9V1_T50R
Deskarga: BZX79C9V1_T50R.pdf
deskribapena: DIODE ZENER 10V 250MW SOT23
BZX79C7V5_T50R
BZX79C7V5_T50R
deskribapena: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35