BZX79C43
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C43 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX79C43
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Fitxak: BZX79C43.pdf
  • Mezua
BZX79C43ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX79C43 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 43V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4147 pcs Datuen fitxa BZX79C43.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 43V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 100mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 150 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 43V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 30.1V Oinarriaren zati kopurua BZX79C43
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX79C3V9-T50A
BZX79C3V9-T50A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Stockean: 577213 pcs
Deskarga: BZX79C3V9-T50A.pdf
RFQ
BZX79C47_T50A
BZX79C47_T50A
deskribapena: DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Stockean: 3056 pcs
Deskarga: BZX79C47_T50A.pdf
RFQ
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
deskribapena: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Deskarga: BZX79C43_T50A.pdf
BZX79C3V6-T50A
BZX79C3V6-T50A
deskribapena: DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35
Deskarga: BZX79C3V6-T50A.pdf
BZX79C43 A0G
BZX79C43 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: BZX79C43 A0G.pdf
BZX79C3V9_T50R
BZX79C3V9_T50R
Deskarga: BZX79C3V9_T50R.pdf
BZX79C47 A0G
BZX79C47 A0G
Deskarga: BZX79C47 A0G.pdf
BZX79C3V9
BZX79C3V9
Deskarga: BZX79C3V9.pdf
BZX79C43_T50R
BZX79C43_T50R
Deskarga: BZX79C43_T50R.pdf
BZX79C3V6_T50R
BZX79C3V6_T50R
Deskarga: BZX79C3V6_T50R.pdf
BZX79C3V9 A0G
BZX79C3V9 A0G