BZX55C6V8
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C6V8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX55C6V8
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Fitxak: BZX55C6V8.pdf
  • Mezua
BZX55C6V8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX55C6V8 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3108 pcs Datuen fitxa BZX55C6V8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 100mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 3V Oinarriaren zati kopurua BZX55C6V8
Produktu erlazionatuak
BZX55C6V2
BZX55C6V2
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Stockean: 3756 pcs
Deskarga: BZX55C6V2.pdf
RFQ
BZX55C6V8_T50A
BZX55C6V8_T50A
deskribapena: DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Stockean: 2798 pcs
Deskarga: BZX55C6V8_T50A.pdf
RFQ
BZX55C6V8-TAP
BZX55C6V8-TAP
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX55C6V8-TAP.pdf
BZX55C6V8 A0G
BZX55C6V8 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: BZX55C6V8 A0G.pdf
BZX55C6V8-TR
BZX55C6V8-TR
Deskarga: BZX55C6V8-TR.pdf
BZX55C6V2-TAP
BZX55C6V2-TAP
Deskarga: BZX55C6V2-TAP.pdf
BZX55C6V2-TR
BZX55C6V2-TR
Deskarga: BZX55C6V2-TR.pdf
BZX55C6V8_T50R
BZX55C6V8_T50R
Deskarga: BZX55C6V8_T50R.pdf
BZX55C6V2_T50R
BZX55C6V2_T50R
Deskarga: BZX55C6V2_T50R.pdf
BZX55C6V2 A0G
BZX55C6V2 A0G
Deskarga: BZX55C6V2 A0G.pdf
BZX55C68-TR
BZX55C68-TR
Deskarga: BZX55C68-TR.pdf
BZX55C6V8_T26A
BZX55C6V8_T26A