BZX55C5V1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C5V1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX55C5V1
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Fitxak: BZX55C5V1.pdf
  • Mezua
BZX55C5V1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX55C5V1 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4287 pcs Datuen fitxa BZX55C5V1.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 100mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 35 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 5.1V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 1V Oinarriaren zati kopurua BZX55C5V1
Produktu erlazionatuak
BZX55C56 A0G
BZX55C56 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Stockean: 2806072 pcs
Deskarga: BZX55C56 A0G.pdf
RFQ
BZX55C56_T50R
BZX55C56_T50R
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Stockean: 4272 pcs
Deskarga: BZX55C56_T50R.pdf
RFQ
BZX55C5V1_T50A
BZX55C5V1_T50A
deskribapena: DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Deskarga: BZX55C5V1_T50A.pdf
BZX55C5V1-TAP
BZX55C5V1-TAP
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: BZX55C5V1-TAP.pdf
BZX55C5V1 A0G
BZX55C5V1 A0G
Deskarga: BZX55C5V1 A0G.pdf
BZX55C5V1_T50R
BZX55C5V1_T50R