BZX55C33
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX55C33
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Fitxak: BZX55C33.pdf
  • Mezua
BZX55C33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX55C33 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 33V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4639 pcs Datuen fitxa BZX55C33.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 33V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 100mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 80 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 33V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 24V
Produktu erlazionatuak
BZX55C2V7_T50R
BZX55C2V7_T50R
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35