BZX55C22
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C22 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX55C22
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Fitxak: BZX55C22.pdf
  • Mezua
BZX55C22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX55C22 fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 22V 500MW DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4431 pcs Datuen fitxa BZX55C22.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 22V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.3V @ 100mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea DO-35
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 55 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 22V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 17V Oinarriaren zati kopurua BZX55C22
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX55C22_T26A
BZX55C22_T26A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Stockean: 3528 pcs
Deskarga: BZX55C22_T26A.pdf
RFQ
BZX55C22-TR
BZX55C22-TR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Stockean: 497815 pcs
Deskarga: BZX55C22-TR.pdf
RFQ
BZX55C22_T50R
BZX55C22_T50R
Deskarga: BZX55C22_T50R.pdf
BZX55C20-TAP
BZX55C20-TAP
deskribapena: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Deskarga: BZX55C20-TAP.pdf
BZX55C22-TAP
BZX55C22-TAP
Deskarga: BZX55C22-TAP.pdf
BZX55C20_T50A
BZX55C20_T50A
Deskarga: BZX55C20_T50A.pdf
BZX55C20 A0G
BZX55C20 A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: BZX55C20 A0G.pdf
BZX55C20_T26A
BZX55C20_T26A
Deskarga: BZX55C20_T26A.pdf
BZX55C20-TR
BZX55C20-TR
Deskarga: BZX55C20-TR.pdf
BZX55C20_T50R
BZX55C20_T50R
Deskarga: BZX55C20_T50R.pdf
BZX55C22 A0G
BZX55C22 A0G
Deskarga: BZX55C22 A0G.pdf
BZX55C22_T50A
BZX55C22_T50A