BAV70M3T5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAV70M3T5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAV70M3T5G
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY GP 75V 200MA SOT723
Fitxak: BAV70M3T5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BAV70M3T5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAV70M3T5G fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY GP 75V 200MA SOT723 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 293175 pcs Datuen fitxa BAV70M3T5G.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.25V @ 150mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 75V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-723 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 6ns
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOT-723
Beste izenak BAV70M3T5GOSDKR Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 75V 200mA (DC) Surface Mount SOT-723
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.5µA @ 70V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200mA (DC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BAV70LT3G
BAV70LT3G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Stockean: 6205590 pcs
Deskarga: BAV70LT3G.pdf
RFQ
BAV70SH6327XTSA1
BAV70SH6327XTSA1
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT363
Stockean: 1676649 pcs
Deskarga: BAV70SH6327XTSA1.pdf
RFQ
BAV70M,315
BAV70M,315
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ARRAY GP 100V 150MA SOT883