74VCX162240MTD
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74VCX162240MTD
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Fitxak: 74VCX162240MTD.pdf
  • Mezua
74VCX162240MTDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74VCX162240MTD fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5335 pcs Datuen fitxa 74VCX162240MTD.pdf
Tentsioa - hornidura 1.4 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-TSSOP
Series 74VCX Packaging Tube
Pakete / kasua 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Elementuen kopurua 4
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-TSSOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 12mA, 12mA