74F86SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F86SJX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOP
Fitxak: 74F86SJX.pdf
  • Mezua
74F86SJXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F86SJX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3864 pcs Datuen fitxa 74F86SJX.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOP
Series 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Sarrera kopurua 2 Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 7ns @ 5V, 50pF Logika mota XOR (Exclusive OR)
Logika maila - Behekoa 0.8V Logika maila - Goi 2V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza XOR (Exclusive OR) IC 4 Channel 14-SOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA
Oinarriaren zati kopurua 74F86
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
74F899SCX
74F899SCX
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 28SOIC