74F74SJX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F74SJX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F74SJX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOP
Fitxak: 74F74SJX.pdf
  • Mezua
74F74SJXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F74SJX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6135 pcs Datuen fitxa 74F74SJX.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74F
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Irteerako mota Differential Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 6.8ns @ 5V, 50pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Funtzio Set(Preset) and Reset Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 16mA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Erlojuaren maiztasuna 125MHz