74F540SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F540SJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F540SJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOP
Fitxak: 74F540SJ.pdf
  • Mezua
74F540SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F540SJ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2804 pcs Datuen fitxa 74F540SJ.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SOP
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Irteerako mota 3-State
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Buffer, Non-Inverting
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota -
Deskribapen zehatza Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 3mA, 64mA