74F373MSAX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F373MSAX
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SSOP
Fitxak: 74F373MSAX.pdf
  • Mezua
74F373MSAXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F373MSAX fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3060 pcs Datuen fitxa 74F373MSAX.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-SSOP
Series 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Irteerako mota Tri-State
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota D-Type Transparent Latch
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Zirkuitu independenteak 1
Unekoa - Irteera handia, behekoa 3mA, 24mA Zirkuitua 8:8