74F175PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F175PC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16DIP
Fitxak: 74F175PC.pdf
  • Mezua
74F175PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F175PC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4814 pcs Datuen fitxa 74F175PC.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74F
Packaging Tube Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Irteerako mota Differential Beste izenak 74F175
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 8.5ns @ 5V, 50pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Master Reset
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 34mA Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA
Erlojuaren maiztasuna 140MHz Oinarriaren zati kopurua 74F175