74F169SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F169SJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F169SJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC COUNTER 4STAGE SYNC 16SOP
Fitxak: 74F169SJ.pdf
  • Mezua
74F169SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F169SJ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC COUNTER 4STAGE SYNC 16SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6506 pcs Datuen fitxa 74F169SJ.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5V ~ 5.5V Trigger mota Positive Edge
Denbora - Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOP
Series 74F Berrezarri -
Packaging Tube Pakete / kasua 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Logika mota Binary Counter
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Zuzendaritza Up, Down
Deskribapen zehatza Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOP Zenbatespen tasa 90MHz